social social social social
Tülin'in Önerisi
No. 22

Yazın gelmesine az kaldı! 2017 yazında trend olabilecek modelleri inceleyelim!

Havalar ısınıyor, onunla birlikte de yavaş yavaş trendler! Kışa veda etmeye hazırlandığımız bu günlerde önümüzdeki yaz trend olabilecek stiller bize göz kırpmaya başladı bile, gelin öne çıkan stillere birlikte bir gözatalım.

1) Hacimli Stiller

shutterstock_495798094

2017 yazının en gösterişli trendlerinden biri hacimli ve toplanmış saçlar! Özellikle ¨taç¨ dediğimiz saçın üst ve ön kısımlarını kabartarak yapacağın stiller bu yaz çok revaçta olacak. Saçını kabartmak için bir tarak ve şekillendirmek için bir sprey ile karakterini göstermeye hazırsın!

 

2) Belirgin Ayrımlar

shutterstock_469085474

Yandan ve ortadan ayrılan modeller bu yıl adeta rekabet halinde, ancak yandan ayrımların bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Mümkün olduğunca sade şekillendirmeler ile birlikte, ayrımı ortaya çıkaran modeller bu yılın gözdesi.

 

3) Doğal Kıvrımlar

shutterstock_231055069

2017 trendlerinin en canlı örnekleri de tabii ki kıvırcık stiller. Kıvrımlı ve dalgalı saçlar her zaman eğlencelidir, özellikle de çok abartmadan, doğal görünümlü bir biçimde yapıldıklarında. Sadece su veya birazcık sprey ile şekillendirilmiş, hafif nemli görünümlü kıvrımlar bu yazın olmazsa olmazlarından.

 

4) Yandan Atkuyruğu

shutterstock_68965156

Son olarak bu modelimiz de birazcık tembel ama trendlerden de kopmayanlara gelsin. Kışın trendlerinden düşük at kuyruğu, bu yaz yerini yandan at kuyruğuna bırakıyor. Bu basit stil ile zamanın dar olduğunda da saçını hemencecik son modaya uygun hale getirebilirsin!

İlgili İçerikler