social social social social

Uzun Saçların Keyfini Sürmenin 3 Yolu

Saçları sağlıklı ve güzel bir şekilde uzatmak, emek ve sabır isteyen yorucu bir süreç. Peki sonunda tüm bu zorluklara değiyor mu? Kesinlikle evet! E madem bu uzun ve hacimli saçlara sahip olmak için bu kadar uğraştık, şimdi de biraz tadını çıkaralım. İşte bunu yapabileceğin yöntemlerden benim en sevdiğim 3 tanesi:

1) Bukleli At Kuyruğu

shutterstock_349264538

Uzun ve gösterişli saçlarını sergilemenin bence en etkili yöntemlerinden biri tabii ki uzun ve gösterişli bir at kuyruğu! Kuyruğu biraz yukarıdan topla ki saçlarının uzunluğunu vurgulayalım. Saçının uçlarına doğru maşa veya başka bir yöntemle yapacağın dalgaları da ekleyince stilimiz hazır!

2) Yandan Ayrım

shutterstock_120205723

Başının bir tarafından saçını ayır ve o tarafta kalan saçlarını kulağının arkasına at. İnan bana bu stil, imajına ciddi bir özgüven katacak! Ben dalgalı saçlarımla olduğu gibi, düzleştirdiğim veya fönlü saçlarımla da bu modeli kullanıyorum. Düz saçlarla da çok ayrı bir güzelliği var. İkisini de dene!

3) Hacimli Dalgalar

shutterstock_475081462

Madem upuzun saçlarımız var, kısayken yapamadığımız büyük büyük, hacimli dalgaları bir de şimdi deneyelim öyle değil mi? Evet bunu yapmanın tam sırası!

İlgili İçerikler