social social social social
Tülin'in Önerisi
No. 5

Şimdi Festival Zamanı: Göz Kamaştıran Saç Stilleri

Havaların ısınmasıyla beraber yaklaşan festival programları herkesin neşesini yerine getiriyor gibi… Ben canlanan doğayı ve renkleri sevdiğim için bu festival enerjisini de seviyorum. Öte yandan da festivaller, kendilerine has ‘festival modası’ trendleriyle bir nevi podyum haline dönüşüyor. Bu trendler de ilgimi çekiyor tabi… Konuya buradan girmişken stil tamamlayıcı saç modelleri ve aksesuarlarını da unutmamak gerekir…

shutterstock_446602639

Saç Bandı: Festivalin olmazsa olmazlarından! Rengarenk desenleriyle de muhteşem bir tamamlayıcı…

shutterstock_467740076

Hair Wrap: Daha ne kadar bohem olunabilir? Gerçi işin içine festival modası girince bohemliğin sonu yok. Dalgalı, uçuş uçuş saçlarının arasına renkli iplerle yapacağın küçük örgüler pratik olduğu kadar nefes kesici de!

shutterstock_384691903

Saç Örgüsü: En favori saç şeklim bu olabilir. Hem bohem chic hem de tatlı bir prenses gibi… Üstelik festival modasında ön planda olan dalgalı ve doğal görünümlü saçları salaş bir örgüyle taçlandırabilirsin.

shutterstock_205480192

Şapka: Bohem rüzgarın devamı ve sıcaktan formunu kaybeden saçların büyük kurtarıcısı! İster hasır ister kovboy şapkası olsun, festival döneminde karşılaşmaya devam edeceğimiz bir aksesuar olacağı kesin.

shutterstock_474227962

İlgili İçerikler