social social social social

Seyahat Ederken Kullanabileceğin 4 Saç Modeli

Hepimiz yılda en az bir kez yollarda oluruz. Kimi zaman bir iş için, kimi zaman tatil, kimi zaman da sevdiklerimizle bir arada olmak için. Seyahatlerde rahatlık tabii ki en önemli şey, saçın da kendini rahat hissdebilmen için doğal olarak aynı önemde. Aşağıdaki modellerden birini bir sonraki yolculuğuna başlamadan önce yapabilir, konforuna doğal görünümlü bir güzellik katabilirsin!

1) İkili At Kuyruğu

shutterstock_517638832

Pürüzsüz ve eğlenceli bu stil tam da seyahate çıkmanın getirdiği heyecanı ve mutluluğu dışa vurmak için harika bir seçenek! Renkli lastik tokalarla bu stili tamamlamayı da unutma!

2) Eşarp Stilleri

shutterstock_512599102

Eşarplar, tarz bir şekilde seyahat etmeni sağlayan en basit aksesuarlardan biri. Üstelik hem kullanımı çok pratik, hem de seyahatin telaşı içinde saçlarına ne yapacağın sorununu inanılmaz kolay bir şekilde çözüyor. Ayrıca renkleri ve desenleri sayesinde enerjini de yükseltip yorgunluğunu en azından imajından atmana yardımcı olabilirler.

3) Burmalı At Kuyruğu

shutterstock_182039987

İşte hem stil sahibi, hem de pratik yolcular için bir model! Saçlarımızın yanlarından birer tutam alıp burarak arkaya alıyoruz ve bu tutamları at kuyruğumuzun tokası olarak kullanıyoruz. İşte bu kadar kolay!

4) Düşük Topuz

shutterstock_381481789

Son olarak, çabucak yapacağın hafiften dağınık ve doğal görünümlü bir topuz seni anında seyahat moduna hazırlayabilir!

İlgili İçerikler