social social social social
Tülin'in Önerisi
No. 13

Sevgililer günü için saç stil önerileri!

İşte o malum gün geliyor! Bu özel gün için sana birbirinden romantik saç stilleri hazırladık, bakalım senin tarzına en çok hangisi uyacak?

 

1) Kalpli örgüshutterstock_488531341

Eğer uzun saçların varsa Sevgililer Günü için bu sevimli stili deneyebilirsin. Saçımızın arkasında iki tane uzun örgü yapıp, daha sonra da bunları tel tokalar yardımıyla kalp şeklinde birleştiriyoruz.

 

2) Saçı kısa kalbi kocaman

shutterstock_2512368

Saçlarım yeterince uzun değil o yüzden kalpli örgü yapamıyorum diye üzülenler o kadar acele etmesinler. İşte bu stil de sizin için! Bu defa saçlarımızı ortadan ikiye ayırıyoruz ve her bir parçayı da arka taraftan tekrar ikiye ayırıyoruz. Üstteki iki parçayı örüp yine kalp şeklinde birleştiriyoruz. Alttaki iki parçayı ise birleştirme noktasına getirerek oradan aşağı tüm parçaları birleştiren daha büyük bir örgü daha yapıyoruz.

 

3) Gizli mücevher

shutterstock_481893184

Bu stilimiz de daha sade bir model arayanar için gelsin. Adeta saçında bir mücevher taşırcasına zarif ve bir o kadar şık olan bu stil ile Sevgililer Günü’nde tüm gözler üzerinde olacak!

 

4) Asil Hippi

shutterstock_125995907

¨Hem asilim hem de asi!¨ diye bağıran bu stil, Sevgililer Günü’nde sevgilin olmasa bile kendini bomba gibi hissetmen için birebir! İncecik bir saç bandı ve birkaç toka ile ne kadar şık bir stil yaratabileceğine şaşıracaksın.

 

5) Prenses

shutterstock_410399554

Hepsi iyi güzel de o gün ben tam anlamıyla bir prenses olmalıyım diyenler için de bir stilimiz var! Tek taraflı bu balıksırtı örgüyü çiçekli bir toka ile de tamamlayınca aradığın romantik stil işte hazır.

İlgili İçerikler