social social social social

Saçlarına dilediğin şekli veren Syoss mucizeleri

Saçlarına şekil verirken en iyi yardımcıların olacak ve sana hem zaman kazandıracak, hem de saçlarına çok iyi bakacak Syoss mucizelerine birlikte bir göz atmaya var mısın?

Kalıcı bukleler

shutterstock_347687984

Uzun süre uğraşarak güzelce yaptığın buklelerin birkaç saatte sönmesin! Syoss Bukle Kontrol Köpük, uzun süre kalıcı bukleler yaratır ve saça doğal bir parlaklık verir. Ayrıca fön makinelerinden yayılan yüksek sıcaklığa karşı kalkan görevi görür ve saçı kurumaya karşı korur.

Yazın bir numaralı sabitleyicisi

Syoss Keratin Sprey, 48 saat boyunca ekstra güçlü tutuşuyla saç stilini sabitler. Bununla birlikte kalıntı bırakmaz, taramayla saçtan kolaylıkla çıkar, saçlar birbirine yapışmaz. Bu Syoss mucizesinin yaz aylarında en çok işine yarayacak özelliklerinden biri de saçı neme ve UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olması.

 

Hacimli saçlar

shutterstock_622069007

Syoss Yoğun Hacim Sprey, 48 saat boyunca ultra güçlü tutuşuyla yoğun hacimli saç stilleri yaratır. Uygulandığı andan itibaren saça maksimum dolgunluk ve güç sağlar. Kalıntı bırakmaz, saçlar birbirine yapışmaz, kolay taranır. Saçı sabitlerken spreyi 30 cm uzaklıktan kısa aralıklarla sık, hacim vermek için ise spreyi doğrudan saç diplerine kısa aralıklarla sıkarak uygula.

İlgili İçerikler