social social social social

Saçınızdaki Syoss mücizesi!

Kurumuş ve yıpranmış saçların cansızlığı, fırçanda bir avuç saç teli birikmesi, buklelerinin gün üçünde gevşemesi ve saçlarının hacmini kaybetmesi… Eğer bunlardan biriyle günlük hayatında karşılaşıyorsan sana güzel haberlerimiz var!

Kuru saçlar canlanıyor!

shutterstock_534972658 (1)

Kuru saç tipi bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Ancak aynaya baktığında cansız ve solmuş saçlar görmek zorunda değilsin! Syoss OLEO 21, 21 yağın mükemmel karışımı ile kuru veya yıpranmış saçlara yağ bakımı yapar, saç tellerini yumuşatır ve elektriklenmeye karşı 24 saat etkilidir. Kabaran saçlara güle güle deme vakti!

Fırçada kalan saç yumağına elveda!

shutterstock_557383672

Her gün bir miktar saçımız dökülür, bu çok normaldir. Ancak tarama sonrası dökülen saç miktarında bir artış farkettiysen saçlarını güçlendirmenin vakti gelmiş demektir! Syoss Saç Dökülmesine Karşı Etkili Fiber Dayanıklılık Şampuanı, koparak gerçekleşen dökülmelerde, saç kremi ile birlikte kullanıldığında %95’e varan bir azalma sağlar. Bitkisel kök hücre formülüye saç köklerini, uçlarını ve tellerini güçlendirir.

48 saat boyunca hacimli saçlar!

shutterstock_594182519

Sabah evden çıkmadan önce özenle şekil verdiğin göz alıcı saçlarının öğleden sonra hacmini kaybetmesinin ne kadar sıkıcı bir durum olduğunu mutlaka yaşamışsındır. Syoss Yoğun Hacim Spreyi 48 saat boyunca ultra güçlü tutuşuyla yoğun hacimli saç stilleri yaratır. Uygulandığı andan itibaren saça maksimum dolgunluk ve güç sağlar. Üstelik kalıntı bırakmaz, saçlar birbirine yapışmaz ve kolay taranır.

Kalıcı buklelere merhaba de!

shutterstock_609404264

Peki ya tek tek uğraşıp özenle şekillendirdiğin buklelerin kısa sürede gevşemesi ve hareketsiz kalması? Syoss Bukle Kontrol Köpüğü saçta belirgin bukleler yaratır, doğal bir parlaklık verir. Ayrıca Fön makinelerinden yayılan yüksek sıcaklığa karşı kalkan görevi görür ve saçı kurumaya karşı korur. Mükemmel hareketlilik, yumuşaklık ve uzun süre kalıcı bukleler gün boyunca seninle!

İlgili İçerikler