social social social social

Saç tipine göre Syoss mucizeni seç!

Her saç tipi ve problemi için bir Syoss mucizesi mutlaka vardır! Aşağıdaki maddelere bir gözat ve ihtiyacın olan Syoss mucizesini seç!

 

Kuru ve cansız saçlar

shutterstock_534972658 (2)

Kuru saçlar çoğu zaman yıpranmaya ve kopmalara meyilli olur. Saçlarının güçlü kalması için sürekli nemlendirmen gerekir. Syoss Keratin Mükemmel Bakım, keratin formülü ile saçlarını yeniden yapılandırır ve parlaklık verir.

 

Dökülmeye eğilimli saçlar

shutterstock_531245281

Son zamanlarda saçlarını taradığında veya fırçaladığında fırçanın ucunda çok fazla kopmuş saç teli görmeye başladıysan, şampuanını değiştirme vakti gelmiş demektir. Syoss Saç Dökülmesine Karşı Fiber Dayanıklılık, koparak gerçekleşen dökülmelerde, saç kremi ile beraber kullanıldığında saç dökülmesinde %95’e varan azalma sağlar. Bitkisel kök hücre formülü ile güçlü saçlar yaratır.

 

Kolay kırılan ve zayıf saçlar.

shutterstock_243796075

Syoss Seramide Kompleks Kırılma Karşıtı Şampuan ile saçın her katmanına derinlemesine nüfuz eder, 10 kata kadar daha güçlü saçlar yaratır. Sürekli kırıldıkları için bir türlü uzatamadığın saçların, hayalindeki uzun ve hacimli görünüme kavuşamıyorsa, işte aradığın Syoss mucizesi tam da bu!

Çok kuru ve yıpranmış saçlar

shutterstock_534972622

Syoss OLEO 21 Yağ Bakımı, 21 yağın mükemmel karışımıyla yağ bakımı yapar ve saç tellerini yumuşatır. Üstelik saçlarını yıkadıktan sonra karşılaştığın en büyük problemlerden biri olan elektriklenmeye de 24 boyunca veda edebilirsin!

İlgili İçerikler