social social social social

Plaj partileri için en trend stiller

Yaz mevsiminin en güzel yanı tabi ki plajlar! Gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel, hatta pek çok kişiye göre yazın tüm olayı bu. İşte ilham alman için bu yaz plajlarda tercih edebileceğin birkaç stil:

 

Plaj dalgalarıshutterstock_627609032_Large

Denizdeki dalgalardan ilham alan bu stil, eğer saçların yeterince uzunsa bir plaj partisi için ideal! Hem sanki hiç uğraşılmamış gibi, hem de çok şık duran bu stili uygulamak için saçlarını eşit olmayan parçalara ayır. Her bir parçayı düşük ısıda hafifçe maşala ve ve uçları düz bırak.

 

Balıksırtı örgü

shutterstock_295122503_Large

Deniz ve plajla harika bir uyum yakalayan bu örgü stilinin pek çok farklı çeşidi var. Üstelik hepsi de çok kolay! Hızlıca birkaç tanesini deneyip sana ve kıyafetine en çok yakışanı kolayca bulabilirsin!

 

Çiçekli örgü

shutterstock_313428062_Large

Konu örgülerden açılmışken bu cıvıl cıvıl stili de atlamayalım. Yaz boyunca plaj partilerinde, festivallerde, tüm açık hava etkinliklerinde çiçeklerle süslü bu canlı modeli tercih edebilirsin.

 

Çift topuzshutterstock_579319141_Large

Pek fazla vakit almasın, çok uğraştırmasın ama yaratıcı ve sıra dışı olsun istiyorsan işte aradığın stil tam olarak bu tatlı mı tatlı minik topuzlarda saklı!

İlgili İçerikler