social social social social

Plaj modasında en hit stiller!

Havalar iyice ısınmaya başladı, plaj sezonu artık geldi sayılır! Kendimizi denize atmak için sabırsızlanmaya başladığımız, belki de tatil planları yaptığımız bu günlerde plajda kullanacağın saç stillerini de düşünmeye başlayabilirisin.

 

Plaj Dalgaları

shutterstock_459748786

Plaj denince akla ilk gelen klasik model işte bu. Sebebi ise çok basit: hem plaj elbiseleriyle, hem bikini ile, hem de plajda bulunan her şey ile muhteşem bir uyum sağlıyor! Sadece birazcık saç spreyi kullanarak bu görünümü yakalayabilir ve tüm gün plajda kullanabilirsin.

 

Gevşek Örgü

shutterstock_127772249

Plajdaki uzun ve eğlenceli bir gün demek, deniz tuzu ile katılaşan, rüzgar ile karışan ve düğümlenen saçlar demek. Saçlarımız için yorucu olan bu günü kolay geçirmenin en pratik yolu tabii ki örgüler. Tek bir gevşek örgü tercih ederek plajın atmosferine uygun bir stil yakalayabilirsin!

 

Çift Topuz

shutterstock_576977773

İşte kum, deniz ve rüzgar dolu bu günü saçlarını düşünmeden, tamamen eğlenceye odaklanarak geçirebilmen için bir model daha! Sıra dışı bir stil için bazen çok büyük düşünmeye gerek yok, bir yerine iki topuz yapmak bazen yeter de artar!

İlgili İçerikler