social social social social

Ofis Stilini Tamamlayacak 5 Saç Modeli

Günümüzün önemli bir bölümü ofiste geçiyor ve her gün farklı bir saç stili ile işe gitmek belki yorucu olabilir. Harika bir saç stili için ise sabahları ayna karşısında saatler harcamana gerek yok. İşte senin için şık ve pratik 5 saç stili:

1) Düz Pixie

shutterstock_362430122

Kısa bir saç kesimi daha az stil seçeneği anlamına gelebilir, ancak hiç seçeneğin olmadığı anlamına da gelmez. Saçını düzleştir ve tek bir şık toka ile tuttur. İşte ofiste giydiğin sade ve şık kombinin için harika bir tamamlayıcı saç stili!

2) Romantik At Kuyruğu

shutterstock_511605730

At kuyruğu dünyanın en basit saç stillerinden biri olsa da, ufak bir dokunuşla bambaşka bir tarz yaratabilirsin. Kuyruk kısmını gevşek bir örgü şeklinde biçimlendir ve ofise yeni bir soluk getir!

3) Düz & Pürüzsüz

shutterstock_4709261571

Bazen tek ihtiyacın olan bir saç düzleştiricisidir! Saçını gece düzleştir ve sabah sadece bir iki ufak dokunuşla çıkmaya hazır ol.

4) Tek Örgülü Topuz

İşte 15 dakikada yapabileceğin çok şık ve pratik bir topuz! Saçını arkada toplayıp üst üste iki bölüme ayır. Üst bölümü or ve altta kalan daha kısa bölümü ise olduğu gibi bırak. Ardından birkaç tel toka yardımı ile fotoğraftaki şekilde topuzunu tamamla.

5) Klasik Fransız Topuzu

shutterstock_73524736

İşte gerçek bir zerafet ve sadelik! Oldukça klasik ve kullanışlı olan bu modeli her yerde kullanabileceğin gibi ofiste de rahatlıkla kullanabilirsin. Biraz daha modern bir görünüm istiyorsan küçük bir tüyo: Yüzüne yakın bir kaç tutam saçı topuzun dışında bırak, serbestçe salınsınlar.

İlgili İçerikler