social social social social
Tülin'in Önerisi
No. 20

Odak noktamız ödül törenlerinin öne çıkan saç modelleri!

Dikkatlerimizi kırmızı halıya çevirelim ve son zamanlardaki ödül törenlerinde öne çıkan stillere bir gözatalım. Çünkü önümüzdeki ayların trendlerinde neler olacağının ipuçlarını oralarda görebilir, ilham verici modeller keşfedebiliriz. Haydi başlayalım!

1) Hacimli At Kuyruğu

shutterstock_154749485

Yüksek, uzun ve hacimli. Gösteriş ve sadeliğin mükemmel bir karışımı olan bu model aynı zamanda oldukça ihtişamlı ve tam anlamıyla bir güç gösterisi. Oscar Ödülleri’nde karşımıza Sandra Bullock ile çıkan bu stil adeta göz dolduruyor.

 

2) Helezonik Topuz

shutterstock_117880663

Bu yıl ödüllere doyamayan La La Land’ın yıldızı Emma Stone, kırmızı halıda bu stili tercih edenlerden. Ön tarafta pürüzsüz bir sadelik, arkada ise eğlenceli helezonlardan oluşan yaramaz bir topuz ile çift taraflı bir heyecan ve sürpriz sunuyor bu model!

 

3) Keskin Pixie

shutterstock_406585861

Her ne kadar 2017 trendlerinde uzun saç ön planda olsa da, Ruby Rose’un People’s Choice’ta kullandığı pixie modelini göz ardı etmek mümkün değil. Eğer kısa saça önyargınız varsa bir de bu kesim ile birlikte üst tarafta hacim ve asimetrik kenarlar ile dağınık bir şekillendirmeyi deneyin!

 

4) Gevşek Örgüler

shutterstock_80404273

Sansa Stark’ın bayılacağı hem asil hem isyankar bir model: Rastgele dağılan gevşek ve dalgalı örgüler. Kırmızı halıda Sophie Turner ile gördüğümüz bu stili yıl boyunca daha çok göreceğiz herhalde.

 

5) Dalgalı Ayrımlar

shutterstock_515788042

2016 Emmy Ödülleri’nde Michelle Dockery ile gördüğümüz bu stilin rüzgarı hala devam ettiği gibi, 2017 yazında da zirveye ulaşacak gibi görünüyor! Saçı tek bir tarafa yığan keskin ayrımların vahşiliği, hafif dalgalar ile zarafet ve sakinlik ile buluşuyor. Ne müthiş bir kontrast, ne harika bir uyum!

İlgili İçerikler