social social social social
Tülin'in Önerisi
No. 17

Nereye giderken, hangi saç modelini tercih etmeliyiz?

Kırmızı halıda darmadağınık modeller görmeye başladığımızdan beri aslında neredeyse her model her türlü etkinlik için tercih edilebilir hale geldi. Tabii ki yine de bazı etkinliklere çok yakışan bazı modeller var. İşte onlardan birkaçı:

 

1) Plajda da saçımda da dalgalar

shutterstock_248422591

Plaja giderken, veya bir plaj partisine, ya da sadece sahilde bir gezinti… Denizin dalgalarını saç stiline taşıdığın bu model, sahildeki her türlü etkinlik için ideal. Saçını arkadan toplayan ince ve zarif örgüler sayesinde de rüzgardan çekinmene hiç gerek yok, çünkü saçın bozulmayacak. Yüzüne vuran deniz melteminin tadını doya doya çıkarabilirsin!

 

2) Cumartesi gecesi

shutterstock_557378194

Örgüler, topuzlar, adeta sanat eseri gibi saç stilleri… Evet hepsi çok güzel, ancak söz konusu cumartesi gecesi partilemekse, doğal, sade ve dansına eşlik edecek dinamik bir saçın yerini hiçbir şey tutamaz. Hafif dalgalı uzun bir Bob kesim ile rahat rahat eğlenmeye ve partideki diğer tüm kadınları kıskandırmaya hazırsın!

 

3) Merhaba yetişkinlik

shutterstock_333558449

Okulunu bitirmişsin, profesyonel hayata ve yetişkinliğe ilk adımını atmak üzeresin, harika. Ama hala çok genç ve enerjiksin, bunu neden saklayasın? Topuz başlı başına yeterince ciddi bir şey, bir de onu iyice resmi bir hale getirmenin ne gereği var? Karakterini daha iyi yansıtacak dağınık, ama hala zarif ve örgülü bir topuzu dene!

 

4) Ofislerin vazgeçilmezi

shutterstock_557977687

Bazen tek ihtiyacın olan şey bir düzleştirici ve beş dakikadır. Mesela işe giderken, veya iş görüşmesine ya da bir toplantıya. Bu stil her zaman zariftir ve kendine olan güvenini herkese gösterir. En iyi sonuç için saçlarını gece düzleştir ve sabah sadece son dokunuşlara odaklan!

 

İlgili İçerikler