social social social social

Mezuniyet töreni yaklaşıyor, işte en trend modeller!

Büyük gün yaklaşıyor! Muhtemelen elbiseni şimdiden seçmişsindir bile. Sıra geldi stilini tamamlayacak saç modeline karar vermeye. İşte sana ilham vermesi için birkaç öneri:

 

Masal Perisi

shutterstock_282083279

Mezuniyet törenin açık havada olacaksa işte bu stil tam senin için! Düşük ve gevşek bir topuzu sevimli bir çiçekli taçla tamamladığında hazırsın!

 

Hacimli Dalgalar

shutterstock_588813050

¨Yıllarca okudum, nihayet bugün benim günüm!¨ diyorsan gösterişli bir model seçmekten çekinme. Bir saç maşası ve biraz da saç spreyi ile saçlarına maksimum hacmi verebilir ve gecenin yıldızı olabilirsin!

 

Deniz Kızı Örgüsü

shutterstock_111453917

İşte gerçek anlamda zarif bir stil! Saçımızı üç parçaya bölüyoruz. Bunların bir tanesi küçük bir parça olacak, onu da üçe bölüp incecik bir örgü yapacağız. Daha sonra da bu ince örgü ve önceden ayırdığımız diğer iki büyük parçayı kullanarak asıl örgümüzü tamamlıyoruz. Sonra da geceye damgamızı vurmaya hazırlanıyoruz!

 

Gevşek Fransız Topuzu

shutterstock_548922091

Tamam, bu resmi ve özel bir gün. En güzel elbiseyi, en şık ayakkabıları ve çantayı seçip o gece ışıl ışıl parlamak istiyorsun. Ama hala gençsin ve bu harika bir şey! Genç ve asi ruhunu saç stiline yansıtıp, bir yandan da bu gecenin zerafetine uyum sağlamak istiyorsan işte aradığın model!

İlgili İçerikler