social social social social

İlkbaharda Tarzını Yenilemen İçin 4 Ferah Kesim

Havalar ısınmaya ve herkesin enerjisi yükselmeye başladı! Yılın bu en coşkulu ve dinamik döneminde saç stilini tazelemek istersen, işte senin için 4 harika seçenek:

1) Modern Shag

shutterstock_46274170

Bu stil için düzleştirici, maşa veya kurutma makinesine ihtiyacın yok! Kesimin kendisi, katları ve kâkülü ile tüm işi zaten yapıyor. Isınan havalar ile birlikte kısa, ferah ve dinamik bir kesim ile stilini tazelemek isteyenler için birebir!

 

2) Vandenberg

shutterstock_386782525

Saçını kısaltmak istiyor ama cesaret edemiyorsan işte bu stil senin için! Bu kesimin can alıcı noktası önlerin uzun, arkaların ise daha kısa olması. Bu sayede hem saçını kısaltıp daha ferah bir görünüme sahip oluyor, hem de hala saçlarını uzun gibi hissediyorsun. Harika bir çözüm değil mi?

 

3) Pompadour

shutterstock_88135837

Bu kısa stil, aynı zamanda özgüvenini herkese göstermenin en kestirme yolu! Bu kesimi feminen ve güçlü kılmanın püf noktası ise hafifçe kaldırılmış ancak kabartılmamış doğal kâküllerden geçiyor.

 

4) Uzun Kesim + Uzun Kâkül

shutterstock_158974679

Önce kötü haber: Kâkülleri olduğu gibi koruman için ekstra çaba harcaman ve ilgi göstermen gerekiyor. İyi haber: Yüzüne yeni bir renk ve tarzına yepyeni bir soluk getirmenin daha güzel bir yolu olamaz! Bu canlı kesim ile ısınan havalara sen de sıcak bir merhaba diyebilir, ilkbaharın enerjisini stiline en güçlü şekilde taşıyabilirsin.

İlgili İçerikler