social social social social
Tülin'in Önerisi
No. 13

Güçlü Kadın Tülin Şahin!

Odak noktamız saçlarından aldığı güç ile hemen hemen hergün dahil olduğu birbirinden farklı projelerle adından sıkça söz ettiren Tülin Şahin! Onu böylesine cool, güçlü kılan şey şüphesiz özgürce savurduğu saçları.

Tülin Şahin, saçlarından aldığı güç sayesinde stilini oluşturan parçaların seçiminde de olabildiğince yenilikçi, cesur davranıyor.  InStyle dergisinde verdiği röportajda “Moda kurbanı olmamak için kendinizi, vücudunuzu çok iyi tanımanız gerekiyor!”diyen Tülin Şahin,  modanın geçici olduğunu stilin kalıcı olduğunu her seferinde vurguluyor. Son olarak İstanbul Fashion Week haftasının açılış defilesinde güçlü bakışları, cool ve stil tarzı ile bir kez daha tüm bakışların odak noktası olan Tülin Şahin’in stilinde öne çıkanlara focuslanıyoruz!

Günlük seçimlerinde birbirine yakın tonlarda zaman aşımından muaf parçalar tercih ediyor. Uzun botlar, mini/uçuşan eteklerden asla vazgeçemeyeceği parçalar arasında yerini alıyor.

Moda programında yer verdiği stil parçalarda renk ve iddia birbirini her zaman tamamlıyor. Vücut hatlarına uygun, uzun, yırtmaçlı elbiselerin iddialı ve cesur bir yanı her zaman var. Cesareti stilinin en iyi arkadaşı!

Picture1

Picture2

Picture3

İlgili İçerikler