social social social social

Düğün sezonu açılıyor! İşte en hit topuzlar!

Düğünden düğüne giderek geçecek bir yaz sezonu daha yaklaşıyor! Belki senin düğünün de bu yazdır? İster gelin ol, ister nedime, bu düğün sezonunda kullanacağın topuzlara karar vermeden önce mutlaka bu modellere bir gözat!

 

Çılgın & dalgalı

shutterstock_541638496

Düğününde nasıl görüneceğini hayal ederken, daha önemlisi bunu planlarken parça parça değil bir bütün olarak nasıl görüneceğini, nasıl bir stile sahip olacağını düşünmelisin! Straplez bir gelinlik veya detaylı bir yaka biçimi için en uygun saç stillerinden biri gevşek ve kıvrımlı bir topuz olabilir. Dumanlı bir göz makyajı ile de bu tarzı tamamlayabilirsin.

 

Zarif inciler

shutterstock_411491380

Bembeyaz bir gelinliğe bembeyaz incilerden daha çok ne yakışabilir! Bu zarif, sade ve masum aksesuar gelinliğine ve stiline ışıltı katacak. Düğününde nasıl bir saç stili tercih edersen et, inciler hepsiyle çok iyi uyum sağlayacak. Zaten incilerin en güzel yanı da bu!

Düşük topuz

shutterstock_483166003

Gelin başı denince mutlaka üzerine saatlerce çalışılmış gösterişli bir topuz aklına gelmek zorunda değil! Günlük hayattaki stilin daha çok bohem eğilimli ise, daha özgür ruhlu ve tabuları yıkan birisiysen bu tarzını düğününe de taşıyabilirsin. Daha abartısız, sade ama hala bu özel günün zerafetine yakışan bu topuzu denemeye ne dersin?

Romantik topuz

shutterstock_254854045

Çünkü romantizmin zirvesi olan bu özel gününe de romantik bir topuz yakışır! Topuzunun çok sıkı ve parlak olması şart değil. Hatta gelin saçı birazcık daha gevşek olduğunda daha da bir sempatik olabiliyor! Sanki tüm saçı bir arada tutanın şeyin küçücük bir aksesuarmış gibi göründüğü bu topuz, romantik bir stil arayanlar için birebir.

Vintage topuz

shutterstock_406448788

Nostalji sevenler buraya! İşte düğününde tam bir diva gibi görünmek isteyenler için bir topuz!

İlgili İçerikler