social social social social

2017 yaz saç trendlerini belirliyoruz!

Bu yılın trendleri arasında oldukça heyecanlı stiller var! İçlerinden en dikkat çekenleri derledik, bakalım sana en çok uyanı burada bulabilecek misin?

Çocuksu saçlar

shutterstock_589743530

Stilinde köklü bir değişiklik yapmak istiyorsan bunun en güçlü yolu saçını radikal bir şekilde kısaltmak olabilir. Yüzün ne kadar yumuşak hatlara sahipse o kadar keskin çizgili bir saç kesimi tercih edebilirsin. Kısa ve çocuksu saçlar bu yılın trendlerinden biri, ancak bu kararı vermeden önce iyi düşün çünkü tekrar omuz hizasında saçlara sahip olman birkaç yıl sürecek. Bununla birlikte eğer gerçekten değişiklik istiyorsan bu birkaç yıllık süreçte saçın farklı uzunlukları göreceği için bu sana pek çok yenilik fırsatları sunacak!

Çok ama çok kıvırcık

shutterstock_155492036

Eğer saçlarının doğal hali böyle değilse bu tabii ki her gün kullanabileceğin bir stil değil. Çünkü hiçbir düzleştiricinin kolay kolay ehlileştiremeyeceği bu görünüme ulaşmak için birkaç saate ihtiyacın olacak. Vakit ayırabileceğin özel günlerinde yılın bu trendini denemekten çekinme!

Mücevherli aksesuarlar

shutterstock_341166338

Işıltılı mücevherleri saçına taşımak için mutlaka gelin olman gerekmez, çünkü 2017’nin en ışıltılı trendi işte bu!

Süper düz

shutterstock_468139391

Kıvırcıksa çok kıvırcık, düzse süper düz… Bu yıl uçlarda yaşıyoruz! Yeni yıkanmış ve güzelce kremlenmiş saçını kalın dişli bir tarakla tarayarak açmakla işe başla. Ardından diş fırçasıyla diplerden uca doğru fırçala, bu sayede saç kütikülleri yumuşayacak ve daha parlak görünecek. Ardından diplerden uçlara doğru saçlarını kurut ve kurutma makinesinin ucunu saçlarının ucuna doğru tuttuğuna emin ol. Düzleştiriciyi tüm bu süreçten sonra ve en düşük ısıda sadece geriye kalan küçük kabarıklıkları düzeltmek için minimum ölçüde kullan. İşte dümdüz saçların hazır!

İlgili İçerikler